Shop2market Order Tag

Welcome, guest, you can Login or Create an account

XXLgastro[email protected]
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 08:00 – 17:00
No products found...
From 24 hour
delivery
XXL
Product assortment
Most
shopping convenience
100%
Lowest price
XXL
Warranty
24/7 Expert
advice
Secure
payment

Technologia zmywania do profesjonalnych kuchni

Technologia zmywania do profesjonalnych kuchni

W 1947 roku Karl Winterhalter założył w Niemczech rodzinną firmę, która odnosi sukcesy na całym świecie. Na polskim rynku pojawiła się ponad 15 lat temu i uzyskała pozycję lidera na rynku w profesjonalnych systemach zmywania. Klienci mogą polegać na jakości i niezawodności oferowanych produktów. W ofercie posiadamy zmywarki marki Winterhalter do wszystkich rodzajów naczyń: podblatowe, kapturowe oraz tunelowe.

 

Zmywarki Winterhalter w ofercie XXLgastro! Błyszczące, czyste szkło to wizytówka firmy dlatego zastosowanie profesjonalnej zmywarki to absolutna konieczność.

 

Zmywarki podblatowe z serii UC nastawione są na maksymalną ekonomiczność eksploatacji. Dostępne są w czterech rozmiarach i wielu opcjach wyposażenia a ponadto w wersji Energy oferuje opcję, która wykorzystując odzysk ciepła z powietrza recyrkulacyjnego dodatkowo oszczędza energię.Są to maszyny w pełni automatyczne, dopasowujące się do poziomu zabrudzenia i typu mytych naczyń. Każdą maszynę można dostosować do konkretnych wymogów dzięki opcjom wyposażenia dodatkowego. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać zmywarkę idealną do Twoich potrzeb!

 

Zmywarki kapturowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalna wydajność. Doskonałe wyniki mycia w najkrótszym czasie oferuje seria PT. Dzięki dużym rozmiarom kosza maszyny zapewniają wystarczająco miejsca dla większości typów naczyń, łącznie z tacami. Zmywarki serii Pt zostały wyposażone w wymiennik ciepła EnergyLight, odzyskujący energię z wody ściekowej. Czas ogrzewania wody do płukania zmniejsza się przy tym nawet o 26% co umożliwia zmywanie kosz przy koszu w okresach największego natężenia. Dzięki ekranowi dotykowemu sterowanie zaawansowanymi maszynami jest dziecinnie proste. Dopasowanie wszystkich czynników zmywania, jak ciśnienia wody, ilości środka myjącego, temperatury i czasu, odbywa się automatycznie po naciśnięciu odpowiedniego piktogramu.

 

Zmywarki tunelowe z transportem koszowych lub taśmowym są rozwiązaniem dla dużych restauracji, hoteli, stołówek i środowisk medycznych. Seria MT jest konfigurowana specjalnie do potrzeb każdego klienta. Obniżenie kosztów i oszczędne korzystanie z zasobów to ważne tematy przy zmywaniu dużych ilości naczyń. Zoptymalizowany system serii MT zmniejsza zużycie świeżej wody nawet o 30% co umożliwia zaoszczędzenie nawet 227.000 litrów wody rocznie! Odzysk ciepła z powietrza wylotowego Energy obniża zużycie energii o 12 kWh a pompa ciepła Climate obniża dodatkowo nawet o 14 kWh na godzinę!

 

W naszej ofercie znajdą Państwo idealną zmywarkę niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Jeżeli potrzebują Państwo porady specjalisty w celu doboru odpowiedniej zmywarki prosimy o kontakt z działem ekspertów.

Kliknij i zobacz ofertę zmywarek Winterhalter!
 

(22) 247 85 85
[email protected]


 

Comments

Be the first to comment...

Leave a comment
* Your email address will not be published