Dodaj swoją recenzję
Wyprzedaż - Garnek wysoki 25 L Ø 290 mm ze stali nierdzewnej 18/10
Wyprzedaż - Garnek wysoki 25 L Ø 290 mm ze stali nierdzewnej 18/10
376,80 zł
306,34 zł netto Oszczędzasz 320,61 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 549,00 zł
Na magazynie
0 recenzje
Dodaj swoją recenzjęInformacje
Garnek wysoki 25 L Ø 290 mm ze stali nierdzewnej 18/10
Wysoki garnek o pojemności 25 litrów – przystosowany również do indukcji.
| Pojemność | 25l |
| Średnica powierzchni roboczej | 290mm |
| Właściwości rączki | Izolacja termiczna |
| Przystosowany do indukcji | Tak |
| Materiał uchwytu/uchwytów | CNS 18/10 |
| Szlifowany rant | Tak |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 320 mm |
| głębokość | 320 mm |
| wysokość | 326 mm |
| waga | 4.5 kg |
Podmiot odpowiedzialny (GPSR):
Nazwa firmy: Bartscher GmbH
ul. Franz-Kleine-Str 28, 33154 Salzkotten, DE
e-mail: [email protected]
Dane techniczne
Tagi
Informacje
Garnek wysoki 25 L Ø 290 mm ze stali nierdzewnej 18/10
Wysoki garnek o pojemności 25 litrów – przystosowany również do indukcji.
| Pojemność | 25l |
| Średnica powierzchni roboczej | 290mm |
| Właściwości rączki | Izolacja termiczna |
| Przystosowany do indukcji | Tak |
| Materiał uchwytu/uchwytów | CNS 18/10 |
| Szlifowany rant | Tak |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 320 mm |
| głębokość | 320 mm |
| wysokość | 326 mm |
| waga | 4.5 kg |
Podmiot odpowiedzialny (GPSR):
Nazwa firmy: Bartscher GmbH
ul. Franz-Kleine-Str 28, 33154 Salzkotten, DE
e-mail: [email protected]
Ostatnio oglądane

Marki

















