Shop2market Order Tag

Witamy serdecznie! Zaloguj się lub Załóż konto

XXLgastroinfo@xxlgastro.pl
XXLgastro (22) 247 85 85pon. - pt. 09:00 – 18:00
Nie znaleziono żadnych produktów...
Dostawa od
24 godzin
XXL
Asortyment
Wygodne
zakupy online
100%
Najniższa cena
XXL
Gwarancja
Bezpłatne
Doradztwo
Bezpieczna
płatność

Realizacja lokalu gastronomicznego w 7 dni

Nasza ostatnia realizacja dotyczyła lokalu gastronomicznego w którym goście mogą razem z przyjaciółmi i rodziną przygotować posiłek. Lokal oferuje standardowe menu, możliwość przygotowania posiłku samodzielnie lub warsztaty kulinarne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci prowadzone przez profesjonalnego kucharza.

Naszym zadaniem było doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu który będzie nie tylko użyteczny ale i dobrze się prezentował a ponadto doręczenie całości zamówienia w czasie jednego tygodnia. Stal nierdzewna została wyprodukowana na specjalne zamówienie pod określone wymiary.

Wszystkie zamówione produkty od sztućców po kuchnie gazowe i stal nierdzewną zostały skompletowane i doręczone w terminie 7 dni mimo iż niektóre urządzenia na życzenie klienta dostarczaliśmy od zagranicznych producentów. Dostarczyliśmy niemieckie kuchnie gazowe firmy Saro które są w pełni profesjonalne i przystępne cenowo.

Jesteśmy w stanie spełnić potrzeby każdej gastronomii, bez względu na to czy jest kawiarnia, restauracja, stoisko z kebabem, pijalnia soków, firma cateringowa, stołówka szkolna czy pracująca pełną parą kuchnia komercyjna. Poszukujesz sklepu, gdzie w jednym miejscu możesz zakupić całe wyposażenie dla profesjonalnej kuchni oraz uzyskać fachowe porady? Nie szukaj dalej – skontaktuj się z naszymi specjalistami: (22) 247 85 85 lub info@xxlgastro.plKomentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
* Wymagane pola