Shop2market Order Tag

Witamy serdecznie! Zaloguj się lub Załóż konto

XXLgastro[email protected]
XXLgastro (22) 247 85 85pon. - pt. 08:00 – 17:00
Nie znaleziono żadnych produktów...
Dostawa od
24 godzin
XXL
Asortyment
Wygodne
zakupy online
100%
Najniższa cena
XXL
Gwarancja
Bezpłatne
Doradztwo
Bezpieczna
płatność

Dlaczego termosy z pompką są takie popularne?

  • Wysłany
  • 0
Dlaczego termosy z pompką są takie popularne?

 

CO TO JEST TERMOS Z POMPKĄ?Termos z pompką to przenośny dyspenser do gorących napojów, posiadający wnętrze ze szkła lub stali nierdzewnej. Termosy mogą zostać napełnione gorącym napojem, na przykład kawą czy herbatą i utrzymywać ciepło przez kilka godzin. Ponieważ termosy z pompką nie wymagają prądu elektrycznego, są wygodnym rozwiązaniem do używania na świeżym powietrzu lub podczas spotkań czy formalnych przyjęć.
Termosy można łatwo połączyć z odpowiadającymi tackami ociekowymi czy stojakami, aby zapobiec rozlaniom i zapewnić miejsce na torebki z herbatą i inne akcesoria. Termosy są również stosunkowo bezpieczną metodą serwowania napojów, dzięki zamykanym pokrywom i mechanizmom bez otwartych wylewek.
Zobacz wszystkie termosy z pompką.DLACZEGO TERMOSY Z POMPKĄ SĄ TAK POPULARNE?Termosy umożliwiają podawanie gorących napojów w każdym miejscu. Nie wymagają zasilania, zmniejszają ryzyko rozlań i świetnie utrzymują ciepło. To oznacza, że personel nie musi czekać, aby serwować gorące napoje, a spragnione osoby same mogą sobie nalać napój, szybko i łatwo.
Wnętrze ze stali nierdzewnej sprawia, że termosy Olympia są wyjątkowo mocne i wytrzymałe, jednocześnie zapewniając świetną retencję ciepła. Wylewki można zablokować, aby zapobiec wyciekom i zachować atrakcyjny wygląd w przeciwieństwie do innych dyspenserów do napojów. Używając technologii podobnej do zwykłych termosów, termosy z pompką są doskonałe do serwowania napojów podczas wydarzeń na świeżym powietrzu lub zapewnić, że będą one dostępne w czasie przerw czy spotkań.JAK UŻYWAĆ TERMOSU Z POMPKĄ?  1. Ustawić przycisk pompki lub dźwignię mechanizmu do pozycji otwartej.

  2. Ścisnąć dwa zatrzaski, aby otworzyć pokrywę, a następnie ją podnieść. (Nacisnąć i przytrzymać przycisk, aby zwolnić i podnieść pokrywę w przypadku modeli z dźwignią)

  3. Wyjąć rurkę przepływową i napełnić termos napojem. Zamocować rurkę i pokrywę.

  4. Wcisnąć przycisk pompki lub poruszać dźwignia w górę i w dół, aby wypompować zawartość i serwować napoje.

 

WYBÓR TERMOSUPojemnośćRóżne termosy z pompką są dostosowane na różne okazje. Mniejsze 1,9-litrowe są świetne na indywidualne spotkania i mogą obsłużyć mniejsze grupy osób. W porównaniu, 5-litrowy termos Olympia został zaprojektowany do gaszenia pragnienia dużych grup osób i może być wykorzystany do stworzenia wydajnych stacji typu „zabierz i idź”. W oparciu o 177 ml filiżanki, każdy warnik jest w stanie zapewnić około:

 

Pojemność Ilość filiżanek
1,9 litra 11
2,5 litra 14
3 litry 17
4 litry 23
5 litrów 30Konstrukcja wewnętrznaTermosy działają dzięki próżni, która została wytworzona pomiędzy ściankami. Wewnętrzna ścianka jest wykonana zazwyczaj ze szkła lub stali nierdzewnej. Szkło zapewnia świetną izolację termiczną, ale jest znacznie droższe i bardziej delikatne niż stal nierdzewna. W porównaniu, wnętrza ze stali nierdzewnej zapewniają dobrą izolację, ale są znacznie bardziej wytrzymałe. Z tego względu większość firm cateringowych preferuje dużą niezawodność modeli z wnętrzem ze stali nierdzewnej.Rodzaj działaniaPrawie wszystkie termosy z pompką działają poprzez pobieranie płynu rurką ze zbiornika i dozowanie go przez wylewkę. Są dwa rodzaje w jaki sposób jest to dokonywane:
Termosy z przyciskiem dozującym posiadają na górze przycisk, który po naciśnięciu pobiera płyn i dozuje przez wylewkę. Tak zintegrowany mechanizm chroni przed uszkodzeniem i zapobiega zaczepianiu się rękawów czy filiżanek na zewnętrznym uchwycie.
W porównaniu, termosy z dźwignią mają na górze zamocowaną dźwignię, która wystaje z urządzenia, a po naciśnięciu dozuje napój. Dodatkowe przełożenie może ułatwić ruch, zapewniając szybkie i bezproblemowe serwowanie.JAK CZYŚCIĆ TERMOS Z POMPKĄ?Termosów nie można myć w zmywarkach i nie powinny być czyszczone żrącymi chemikaliami. Wystarczy opróżnić z resztek napoju i wyczyścić gorącą, namydloną wodą i ścierką.
W celu oczyszczenia rurki przepływowej, otworzyć termos, napełnić gorącą, czystą wodą i pompować przez mechanizm, aż będzie całkowicie drożny. Nie używać namydlonej wody, gdyż mogłoby to mieć wpływ na smak kolejnych napojów.
Upewnić się, że wszystkie części termosu są całkowicie suche zanim zostanie odłożony.
PORADA: Więcej informacji dotyczących konserwacji i utrzymania można znaleźć w instrukcji obsługi danego modelu.

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.