- Lorem ipsum
Add your review
Glass Door Ventilated Refrigerator Stainless Steel 400 L, -1 °C to 6 °C
HomeRestaurant EquipmentFood Display & MerchandisingReach-In Refrigerators & Freezers for MerchandisingGlass Door Reach-In RefrigeratorsGlass Door Ventilated Refrigerator Stainless Steel 400 L, -1 °C to 6 °C
HomeRestaurant EquipmentFood Display & MerchandisingReach-In Refrigerators & Freezers for MerchandisingGlass Door Reach-In RefrigeratorsGlass Door Ventilated Refrigerator Stainless Steel 400 L, -1 °C to 6 °C
Glass Door Ventilated Refrigerator Stainless Steel 400 L, -1 °C to 6 °C
4.914,02 zł
3.995,14 zł net You save 2.072,75 zł
The lowest price in the last 30 days - 6.509,00 zł
Out of stock
PV400X/G-R6
Information
Glass Door Ventilated Refrigerator Stainless Steel 400 L, -1 °C to 6 °C
Specifications
Tags
Specifications
Features
| Type | Refrigerator |
| Door Type | Hinged |
| Number of Doors | 1 |
| Glass Door | yes |
| Color | silver |
| Minimum Temperature (°C) | -1 |
| Maximum Temperature (°C) | 6 |
Materials
| Material | stainless steel |
Capacity
| Capacity (L) | 400 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 1N/ 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,29 |
Dimensions
| Width (mm) | 626 |
| Depth (mm) | 740 |
| Height (mm) | 1925 |
Specifications
Features
| Type | Refrigerator |
| Door Type | Hinged |
| Number of Doors | 1 |
| Glass Door | yes |
| Color | silver |
| Minimum Temperature (°C) | -1 |
| Maximum Temperature (°C) | 6 |
Materials
| Material | stainless steel |
Capacity
| Capacity (L) | 400 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 1N/ 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,29 |
Dimensions
| Width (mm) | 626 |
| Depth (mm) | 740 |
| Height (mm) | 1925 |
Information
Glass Door Ventilated Refrigerator Stainless Steel 400 L, -1 °C to 6 °C
Tags
Related products


5.680,30 zł net
3.995,14 zł net
3.995,14 zł net
4.914,02 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


5.680,30 zł net
3.995,14 zł net
3.995,14 zł net
4.914,02 zł gross
out of stock


1.348,27 zł net
768,51 zł net
768,51 zł net
945,27 zł gross
in stock
Hanging shelf with two adjustable shelves - with two brackets | 1400x400 mm
Width: 1400 mm
Depth: 400 mm
Height: 600 mm
Depth: 400 mm
Height: 600 mm
945,27 zł
768,51 zł net


1.401,83 zł net
799,04 zł net
799,04 zł net
982,82 zł gross
in stock
Hanging shelf with two adjustable shelves - with three brackets | 1900x300 mm
Width: 1900 mm
Depth: 300 mm
Height: 600 mm
Depth: 300 mm
Height: 600 mm
982,82 zł
799,04 zł net


INOXI
Code 89-24051
1.494,53 zł net
851,88 zł net
851,88 zł net
1.047,81 zł gross
in stock
Hanging shelf with three adjustable perforated shelves - with two brackets | 800x300 mm
Width: 800 mm
Depth: 300 mm
Height: 875 mm
Depth: 300 mm
Height: 875 mm
1.047,81 zł
851,88 zł net


1.605,77 zł net
915,29 zł net
915,29 zł net
1.125,81 zł gross
in stock
Hanging shelf with three adjustable shelves - with two brackets | 1200x300 mm
Width: 1200 mm
Depth: 300 mm
Height: 875 mm
Depth: 300 mm
Height: 875 mm
1.125,81 zł
915,29 zł net

Brands














