- Lorem ipsum
Add your review
FVD - 78 ET Electric Oven
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Display CasesRefrigerated Display CasesFVD - 78 ET Electric Oven
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Display CasesRefrigerated Display CasesFVD - 78 ET Electric Oven
FVD - 78 ET Electric Oven
10.017,10 zł
8.143,98 zł net You save 2.825,33 zł
The lowest price in the last 30 days - 10.267,00 zł
In stock
00026967
Information
FVD - 78 ET Electric Oven
- Built-in oven module in Drop-In
Specifications
Specifications
Features
| Series / Collection | Rm 700 Drop-In |
| Workspace | Dimensions: GN 1/1 - 530 x 325 mm |
| Minimum Temperature (°C) | 50 |
| Maximum Temperature (°C) | 300 |
| Oven | yes |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Electric power (kW) | 5,32 |
| Oven Power (kW) | 5,32 |
Dimensions
| Lenght (mm) | 800 |
| Width (mm) | 615 |
| Height (mm) | 486 |
| Chamber Dimensions | 550 x 360 x 340 mm |
Specifications
Features
| Series / Collection | Rm 700 Drop-In |
| Workspace | Dimensions: GN 1/1 - 530 x 325 mm |
| Minimum Temperature (°C) | 50 |
| Maximum Temperature (°C) | 300 |
| Oven | yes |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Electric power (kW) | 5,32 |
| Oven Power (kW) | 5,32 |
Dimensions
| Lenght (mm) | 800 |
| Width (mm) | 615 |
| Height (mm) | 486 |
| Chamber Dimensions | 550 x 360 x 340 mm |
Information
FVD - 78 ET Electric Oven
- Built-in oven module in Drop-In
Related products


10.441,00 zł net
8.143,98 zł net
8.143,98 zł net
10.017,10 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


10.441,00 zł net
8.143,98 zł net
8.143,98 zł net
10.017,10 zł gross
in stock


INOXI
Code 89-78701
4.489,77 zł net
2.559,17 zł net
2.559,17 zł net
3.147,78 zł gross
in stock
Work table with splashback, cabinet with three drawers and hinged door - drawers on right side | 900x700 mm
Width: 900 mm
Depth: 700 mm
Height: 850 mm
Depth: 700 mm
Height: 850 mm
3.147,78 zł
2.559,17 zł net


INOXI
Code 89-82617
4.191,07 zł net
2.388,91 zł net
2.388,91 zł net
2.938,36 zł gross
in stock
Work table with splashback, cabinet with three drawers and hinged door - drawers on right side | 900x600 mm
Width: 900 mm
Depth: 600 mm
Height: 850 mm
Depth: 600 mm
Height: 850 mm
2.938,36 zł
2.388,91 zł net

Brands












