- Lorem ipsum
Add your review
Electric Cooker with 6 Hotplates on an Open Cupboard Base, 15,6 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 6 Hotplates on an Open Cupboard Base, 15,6 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 6 Hotplates on an Open Cupboard Base, 15,6 kW
Electric Cooker with 6 Hotplates on an Open Cupboard Base, 15,6 kW
9.795,72 zł
7.964,00 zł net You save 1.335,78 zł
The lowest price in the last 30 days - 9.795,00 zł
In stock
700.KE-6.S
Information
Electric Cooker with 6 Hotplates on an Open Cupboard Base, 15,6 kW
Specifications
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 6 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 15,6 |
| Burners Hobs Power | 15,6 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 1200 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 6 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 15,6 |
| Burners Hobs Power | 15,6 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 1200 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Information
Electric Cooker with 6 Hotplates on an Open Cupboard Base, 15,6 kW
Related products


9.050,00 zł net
7.964,00 zł net
7.964,00 zł net
9.795,72 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


9.050,00 zł net
7.964,00 zł net
7.964,00 zł net
9.795,72 zł gross
in stock


Asber
Code GTP-6-250-32 D
12.864,70 zł net
9.905,82 zł net
9.905,82 zł net
12.184,16 zł gross
out of stock


Asber
Code GTP-7-225-32 D
12.983,15 zł net
9.997,03 zł net
9.997,03 zł net
12.296,35 zł gross
out of stock


91,98 zł net
87,80 zł net
87,80 zł net
107,99 zł gross
in stock
Capacity: 85 ml
Serie: Kiln Read more
Serie: Kiln Read more


10.310,00 zł net
9.072,80 zł net
9.072,80 zł net
11.159,54 zł gross
in stock

Brands














