- Lorem ipsum
Add your review
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 10,4 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 10,4 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 10,4 kW
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 10,4 kW
7.360,32 zł
5.984,00 zł net You save 1.003,68 zł
The lowest price in the last 30 days - 7.360,00 zł
In stock
700.KE-4.S
Information
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 10,4 kW
Specifications
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 4 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 10,4 |
| Burners Hobs Power | 10,4 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 800 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 4 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 10,4 |
| Burners Hobs Power | 10,4 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 800 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Information
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 10,4 kW
Related products


6.800,00 zł net
5.984,00 zł net
5.984,00 zł net
7.360,32 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


6.800,00 zł net
5.984,00 zł net
5.984,00 zł net
7.360,32 zł gross
in stock


8,00 zł net
6,08 zł net
6,08 zł net
7,48 zł gross
out of stock


Asber
Code GTN-7-180-30 D LLR
10.861,35 zł net
8.363,24 zł net
8.363,24 zł net
10.286,79 zł gross
out of stock


22,00 zł net
16,72 zł net
16,72 zł net
20,57 zł gross
out of stock
Type: Shallow Plate
Color: white Read more
Color: white Read more


Asber
Code GTN-6-200-30 D
10.310,30 zł net
7.938,93 zł net
7.938,93 zł net
9.764,88 zł gross
out of stock

Brands














