- Lorem ipsum
Add your review
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 16 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 16 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 16 kW
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 16 kW
13.205,28 zł
10.736,00 zł net You save 1.800,72 zł
The lowest price in the last 30 days - 13.205,00 zł
In stock
900.KE-4.S
Information
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 16 kW
Specifications
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 900 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 4 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Electric power (kW) | 16 |
| Burners Hobs Power | 16 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 900 |
| Depth (mm) | 900 |
| Height (mm) | 900 |
| Plate Dimensions | 301 x 301 mm |
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 900 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 4 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Electric power (kW) | 16 |
| Burners Hobs Power | 16 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 900 |
| Depth (mm) | 900 |
| Height (mm) | 900 |
| Plate Dimensions | 301 x 301 mm |
Information
Electric Cooker with 4 Hot Plates on an Open Cupboard Base, 16 kW
Related products


12.200,00 zł net
10.736,00 zł net
10.736,00 zł net
13.205,28 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


12.200,00 zł net
10.736,00 zł net
10.736,00 zł net
13.205,28 zł gross
in stock


437,00 zł net
415,00 zł net
415,00 zł net
510,45 zł gross
in stock


381,00 zł net
362,00 zł net
362,00 zł net
445,26 zł gross
in stock


8.905,38 zł net
5.076,07 zł net
5.076,07 zł net
6.243,57 zł gross
in stock
Central induction hood | 1700x2200 mm
Width: 1700 mm
Depth: 2200 mm
Height: 450 mm
Depth: 2200 mm
Height: 450 mm
6.243,57 zł
5.076,07 zł net


8.153,48 zł net
4.647,48 zł net
4.647,48 zł net
5.716,40 zł gross
in stock
Central induction hood | 1400x2200 mm
Width: 1400 mm
Depth: 2200 mm
Height: 450 mm
Depth: 2200 mm
Height: 450 mm
5.716,40 zł
4.647,48 zł net

Brands














