- Lorem ipsum
Add your review
Electric Cooker with 2 Hot Plates on a Closed Gabinet Base, 5,2 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 2 Hot Plates on a Closed Gabinet Base, 5,2 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesElectric Cooker with 2 Hot Plates on a Closed Gabinet Base, 5,2 kW
Electric Cooker with 2 Hot Plates on a Closed Gabinet Base, 5,2 kW
5.953,20 zł
4.840,00 zł net You save 811,80 zł
The lowest price in the last 30 days - 5.953,00 zł
In stock
700.KE-2.S.D
Information
Electric Cooker with 2 Hot Plates on a Closed Gabinet Base, 5,2 kW
Specifications
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 2 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 5,2 |
| Burners Hobs Power | 5,2 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 400 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Electric Plates |
| Number of Burners | 2 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 5,2 |
| Burners Hobs Power | 5,2 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 400 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Information
Electric Cooker with 2 Hot Plates on a Closed Gabinet Base, 5,2 kW
Related products


5.500,00 zł net
4.840,00 zł net
4.840,00 zł net
5.953,20 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


5.500,00 zł net
4.840,00 zł net
4.840,00 zł net
5.953,20 zł gross
in stock


Chaud Devant
Code BA021-XL
369,76 zł net
381,30 zł net
381,30 zł net
469,00 zł gross
in stock
Koszula kucharska z rękawem 3/4 Chaud Devant Salerno BA021-XL rozmiar: XL niebieska
469,00 zł
381,30 zł net


540,00 zł net
513,00 zł net
513,00 zł net
630,99 zł gross
in stock
Round Bagassa Dinner Plate Ø260 mm, White, Biodegradable, 3-Comp (Pack of 500)
630,99 zł
513,00 zł net


8.740,58 zł net
4.982,13 zł net
4.982,13 zł net
6.128,02 zł gross
in stock
Central compensatory hood | 1600x1800 mm
Width: 1600 mm
Depth: 1800 mm
Height: 450 mm
Depth: 1800 mm
Height: 450 mm
6.128,02 zł
4.982,13 zł net


11.851,18 zł net
6.755,17 zł net
6.755,17 zł net
8.308,86 zł gross
in stock
Central compensatory hood | 2400x2400 mm
Width: 2400 mm
Depth: 2400 mm
Height: 450 mm
Depth: 2400 mm
Height: 450 mm
8.308,86 zł
6.755,17 zł net

Brands














