- Lorem ipsum
Add your review
Electric Chafing Dish with Removable Full Cover
HomeRestaurant EquipmentFood Holding & Warming EquipmentCountertop Food WarmersChaffing DishesElectric Chafing Dish with Removable Full Cover
HomeRestaurant EquipmentFood Holding & Warming EquipmentCountertop Food WarmersChaffing DishesElectric Chafing Dish with Removable Full Cover
Electric Chafing Dish with Removable Full Cover
1.726,92 zł
1.404,00 zł net You save 575,64 zł
The lowest price in the last 30 days - 1.726,00 zł
In stock
7096/533
Information
Electric Chafing Dish with Removable Full Cover
Specifications
Specifications
Features
| Color | silver |
| Shape | Rectangular |
| Handles | yes |
| Containers Included | yes |
| Cover Included | yes |
| Additional Information | Possibility of heating on the 7099/001 electric heater |
| GN Size | 1/1 GN |
Materials
| Material | stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10; 18/0 |
Power supply and output
| Power Supply | fuel |
| Voltage | 230V |
| Electric power (kW) | 0,5 |
Dimensions
| Width (mm) | 350 |
| Depth (mm) | 665 |
| Height (mm) | 350 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Specifications
Features
| Color | silver |
| Shape | Rectangular |
| Handles | yes |
| Containers Included | yes |
| Cover Included | yes |
| Additional Information | Possibility of heating on the 7099/001 electric heater |
| GN Size | 1/1 GN |
Materials
| Material | stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10; 18/0 |
Power supply and output
| Power Supply | fuel |
| Voltage | 230V |
| Electric power (kW) | 0,5 |
Dimensions
| Width (mm) | 350 |
| Depth (mm) | 665 |
| Height (mm) | 350 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Information
Electric Chafing Dish with Removable Full Cover
Related products


1.872,00 zł net
1.404,00 zł net
1.404,00 zł net
1.726,92 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


1.872,00 zł net
1.404,00 zł net
1.404,00 zł net
1.726,92 zł gross
in stock


3.672,16 zł net
2.722,76 zł net
2.722,76 zł net
3.348,99 zł gross
in stock


INOXI
Code 89-69600
4.005,67 zł net
2.283,23 zł net
2.283,23 zł net
2.808,37 zł gross
in stock
Work table with splashback, cabinet with three drawers and hinged door - drawers on left side | 830x600 mm
Width: 830 mm
Depth: 600 mm
Height: 850 mm
Depth: 600 mm
Height: 850 mm
2.808,37 zł
2.283,23 zł net


338,00 zł net
267,00 zł net
267,00 zł net
328,41 zł gross
out of stock


270,86 zł net
257,32 zł net
257,32 zł net
316,50 zł gross
out of stock

Brands














