- Lorem ipsum
Add your review
Electric Chafing Dish with Glass Roll-Top Cover GN 1/1
HomeRestaurant EquipmentFood Holding & Warming EquipmentCountertop Food WarmersChaffing DishesElectric Chafing Dish with Glass Roll-Top Cover GN 1/1
HomeRestaurant EquipmentFood Holding & Warming EquipmentCountertop Food WarmersChaffing DishesElectric Chafing Dish with Glass Roll-Top Cover GN 1/1
Electric Chafing Dish with Glass Roll-Top Cover GN 1/1
2.036,88 zł
1.656,00 zł net You save 678,96 zł
The lowest price in the last 30 days - 2.036,00 zł
In stock
7093/533
Information
Electric Chafing Dish with Glass Roll-Top Cover GN 1/1
Specifications
Specifications
Features
| Color | silver |
| Shape | Rectangular |
| Handles | yes |
| Containers Included | yes |
| Cover Included | yes |
| Additional Information | Possibility of heating on the 7099/001 electric heater |
| GN Size | 1/1 GN |
Materials
| Material | stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10; 18/0 |
Power supply and output
| Power Supply | fuel |
| Voltage | 230V |
| Electric power (kW) | 0,5 |
Dimensions
| Width (mm) | 350 |
| Depth (mm) | 665 |
| Height (mm) | 410 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Specifications
Features
| Color | silver |
| Shape | Rectangular |
| Handles | yes |
| Containers Included | yes |
| Cover Included | yes |
| Additional Information | Possibility of heating on the 7099/001 electric heater |
| GN Size | 1/1 GN |
Materials
| Material | stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10; 18/0 |
Power supply and output
| Power Supply | fuel |
| Voltage | 230V |
| Electric power (kW) | 0,5 |
Dimensions
| Width (mm) | 350 |
| Depth (mm) | 665 |
| Height (mm) | 410 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Information
Electric Chafing Dish with Glass Roll-Top Cover GN 1/1
Related products


2.208,00 zł net
1.656,00 zł net
1.656,00 zł net
2.036,88 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


2.208,00 zł net
1.656,00 zł net
1.656,00 zł net
2.036,88 zł gross
in stock


6.752,68 zł net
3.849,03 zł net
3.849,03 zł net
4.734,31 zł gross
in stock
Central box extractor hood | 2300x2400 mm
Width: 2300 mm
Depth: 2400 mm
Height: 450 mm
Depth: 2400 mm
Height: 450 mm
4.734,31 zł
3.849,03 zł net


30,96 zł net
23,22 zł net
23,22 zł net
28,56 zł gross
in stock


187,00 zł net
142,12 zł net
142,12 zł net
174,81 zł gross
in stock


1.500,70 zł net
1.131,98 zł net
1.131,98 zł net
1.392,33 zł gross
in stock

Brands














