- Lorem ipsum
Add your review
Electric Chafing Dish with Full Roll-Top Cover 8,5 L GN 1/1
HomeRestaurant EquipmentFood Holding & Warming EquipmentCountertop Food WarmersChaffing DishesElectric Chafing Dish with Full Roll-Top Cover 8,5 L GN 1/1
HomeRestaurant EquipmentFood Holding & Warming EquipmentCountertop Food WarmersChaffing DishesElectric Chafing Dish with Full Roll-Top Cover 8,5 L GN 1/1
Electric Chafing Dish with Full Roll-Top Cover 8,5 L GN 1/1
2.125,44 zł
1.728,00 zł net You save 708,48 zł
The lowest price in the last 30 days - 2.125,00 zł
In stock
7076/763
Information
Electric Chafing Dish with Full Roll-Top Cover 8,5 L GN 1/1
Specifications
Specifications
Features
| Color | gold, silver |
| Shape | Rectangular |
| Containers Included | yes |
| Cover Included | yes |
| Additional Information | Possibility of heating on the 7099/001 electric heater |
| GN Size | 1/1 GN |
Materials
| Material | stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10 |
Capacity
| Capacity (L) | 8,5 |
Power supply and output
| Power Supply | fuel |
| Voltage | 230V |
| Electric power (kW) | 0,5 |
Dimensions
| Width (mm) | 490 |
| Depth (mm) | 670 |
| Height (mm) | 440 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Specifications
Features
| Color | gold, silver |
| Shape | Rectangular |
| Containers Included | yes |
| Cover Included | yes |
| Additional Information | Possibility of heating on the 7099/001 electric heater |
| GN Size | 1/1 GN |
Materials
| Material | stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10 |
Capacity
| Capacity (L) | 8,5 |
Power supply and output
| Power Supply | fuel |
| Voltage | 230V |
| Electric power (kW) | 0,5 |
Dimensions
| Width (mm) | 490 |
| Depth (mm) | 670 |
| Height (mm) | 440 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Information
Electric Chafing Dish with Full Roll-Top Cover 8,5 L GN 1/1
Related products


2.304,00 zł net
1.728,00 zł net
1.728,00 zł net
2.125,44 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


2.304,00 zł net
1.728,00 zł net
1.728,00 zł net
2.125,44 zł gross
in stock


55,88 zł net
44,15 zł net
44,15 zł net
54,30 zł gross
out of stock


207,00 zł net
165,60 zł net
165,60 zł net
203,69 zł gross
in stock


66,61 zł net
40,07 zł net
40,07 zł net
49,29 zł gross
in stock
Nice Coffee Spoon 18/0 (Pack of 12)
Type: Coffee spoon
Steel type: 18/0
Lenght: 150 mm
Steel type: 18/0
Lenght: 150 mm
49,29 zł
40,07 zł net


4.950,00 zł net
3.811,50 zł net
3.811,50 zł net
4.688,15 zł gross
in stock
Cake Showcase Round, 100 L, from 2°C to 8°C, Countertop, Black-Silver
Minimum temp.: 2 °C
Maximum temp.: 8 °C
Number of shelves: 4
Maximum temp.: 8 °C
Number of shelves: 4
4.688,15 zł
3.811,50 zł net

Brands














