- Lorem ipsum
Add your review
Traditional ice cream distributor | 415L
HomeRefrigerationIce Cream MachinesIce Cream DispensersTraditional ice cream distributor | 415L
Traditional ice cream distributor | 415L
7.318,50 zł
5.950,00 zł net You save 731,85 zł
The lowest price in the last 30 days - 9.028,00 zł
Out of stock
1605031
Information
Traditional ice cream distributor | 415L
Specifications
Specifications
Features
| Color | white |
| Refrigerant | R290 |
| Minimum Temperature (°C) | -18 |
| Wheels | yes |
| Lighting | yes |
| Key Lock | yes |
| Additional Information | Features: drain tube, external thermometer and extra magazine. |
| Lighting type | Front (LED) |
Materials
| Material | glass, plastic |
| Internal Material | Steel |
| Insulation Thickness | 70 mm |
Capacity
| Capacity (L) | 415 |
| Net Capacity (L) | 310 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,38 |
| Climate Class | 4+ |
| Energy Consumption | 3.1kWh/24h |
Dimensions
| Width (mm) | 1350 |
| Depth (mm) | 838 |
| Height (mm) | 1270 |
Specifications
Features
| Color | white |
| Refrigerant | R290 |
| Minimum Temperature (°C) | -18 |
| Wheels | yes |
| Lighting | yes |
| Key Lock | yes |
| Additional Information | Features: drain tube, external thermometer and extra magazine. |
| Lighting type | Front (LED) |
Materials
| Material | glass, plastic |
| Internal Material | Steel |
| Insulation Thickness | 70 mm |
Capacity
| Capacity (L) | 415 |
| Net Capacity (L) | 310 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,38 |
| Climate Class | 4+ |
| Energy Consumption | 3.1kWh/24h |
Dimensions
| Width (mm) | 1350 |
| Depth (mm) | 838 |
| Height (mm) | 1270 |
Information
Traditional ice cream distributor | 415L
Related products


6.545,00 zł net
5.950,00 zł net
5.950,00 zł net
7.318,50 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


6.545,00 zł net
5.950,00 zł net
5.950,00 zł net
7.318,50 zł gross
out of stock


1.771,60 zł net
1.009,81 zł net
1.009,81 zł net
1.242,07 zł gross
in stock
Wall mounted storage cupboard with hinged doors - double doors | 800x400 mm
Width: 800 mm
Depth: 400 mm
Height: 600 mm
Depth: 400 mm
Height: 600 mm
1.242,07 zł
1.009,81 zł net


462,00 zł net
439,00 zł net
439,00 zł net
539,97 zł gross
in stock


974,00 zł net
749,98 zł net
749,98 zł net
922,48 zł gross
in stock


26,80 zł net
28,45 zł net
28,45 zł net
34,99 zł gross
in stock

Brands


























