- Lorem ipsum
Add your review
Cooling display case 3 / 1GN - curved glass
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Deli CasesCooling display case 3 / 1GN - curved glass
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Deli CasesCooling display case 3 / 1GN - curved glass
Cooling display case 3 / 1GN - curved glass
12.592,64 zł
10.237,92 zł net You save 3.761,44 zł
The lowest price in the last 30 days - 11.867,00 zł
In stock
405057
Specifications
Features
| Type | Presentational |
| Door Type | Sliding |
| Cooling Type | Circulating air |
| Color | silver |
| Refrigerant | R290 |
| Refrigerant Amount | 0,100 kg |
| Minimum Temperature (°C) | 6 |
| Maximum Temperature (°C) | 10 |
| Control Type | Electronic, push button |
| Display | yes |
| Automatic Defrost | yes |
| Lighting | yes |
| Number of Adjustment Degrees | Digitally |
| Number of Shelves | 1 |
| GN Size | 3/1 GN |
Materials
| Material | glass, stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10 |
Capacity
| Capacity (L) | 165 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,46 |
| Climate Class | 4 |
Dimensions
| Width (mm) | 1072 |
| Depth (mm) | 783 |
| Height (mm) | 593 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Specifications
Features
| Type | Presentational |
| Door Type | Sliding |
| Cooling Type | Circulating air |
| Color | silver |
| Refrigerant | R290 |
| Refrigerant Amount | 0,100 kg |
| Minimum Temperature (°C) | 6 |
| Maximum Temperature (°C) | 10 |
| Control Type | Electronic, push button |
| Display | yes |
| Automatic Defrost | yes |
| Lighting | yes |
| Number of Adjustment Degrees | Digitally |
| Number of Shelves | 1 |
| GN Size | 3/1 GN |
Materials
| Material | glass, stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10 |
Capacity
| Capacity (L) | 165 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,46 |
| Climate Class | 4 |
Dimensions
| Width (mm) | 1072 |
| Depth (mm) | 783 |
| Height (mm) | 593 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Information
Cooling display case 3 / 1GN - curved glass
Related products


13.296,00 zł net
10.237,92 zł net
10.237,92 zł net
12.592,64 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


13.296,00 zł net
10.237,92 zł net
10.237,92 zł net
12.592,64 zł gross
in stock


349,00 zł net
332,00 zł net
332,00 zł net
408,36 zł gross
in stock


15,93 zł net
16,22 zł net
16,22 zł net
19,95 zł gross
in stock


33,07 zł net
28,93 zł net
28,93 zł net
35,58 zł gross
in stock


326,76 zł net
294,98 zł net
294,98 zł net
362,83 zł gross
out of stock

Brands













