- Lorem ipsum
Add your review
Cooling display case 3/1 GN, straight glass
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Deli CasesCooling display case 3/1 GN, straight glass
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Deli CasesCooling display case 3/1 GN, straight glass
Cooling display case 3/1 GN, straight glass
11.852,01 zł
9.635,78 zł net You save 3.540,21 zł
The lowest price in the last 30 days - 11.168,00 zł
In stock
406056
Specifications
Features
| Type | Presentational |
| Door Type | Sliding |
| Cooling Type | Circulating air |
| Color | silver |
| Refrigerant | R290 |
| Refrigerant Amount | 0,100 kg |
| Minimum Temperature (°C) | 6 |
| Maximum Temperature (°C) | 10 |
| Control Type | Electronic, push button |
| Display | yes |
| Automatic Defrost | yes |
| Lighting | yes |
| Number of Adjustment Degrees | Digitally |
| Number of Shelves | 1 |
| GN Size | 3/1 GN |
Materials
| Material | glass, stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10 |
Capacity
| Capacity (L) | 165 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,46 |
| Climate Class | 4 |
Dimensions
| Width (mm) | 1075 |
| Depth (mm) | 775 |
| Height (mm) | 590 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Specifications
Features
| Type | Presentational |
| Door Type | Sliding |
| Cooling Type | Circulating air |
| Color | silver |
| Refrigerant | R290 |
| Refrigerant Amount | 0,100 kg |
| Minimum Temperature (°C) | 6 |
| Maximum Temperature (°C) | 10 |
| Control Type | Electronic, push button |
| Display | yes |
| Automatic Defrost | yes |
| Lighting | yes |
| Number of Adjustment Degrees | Digitally |
| Number of Shelves | 1 |
| GN Size | 3/1 GN |
Materials
| Material | glass, stainless steel |
| Stainless Steel Type | 18/10 |
Capacity
| Capacity (L) | 165 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,46 |
| Climate Class | 4 |
Dimensions
| Width (mm) | 1075 |
| Depth (mm) | 775 |
| Height (mm) | 590 |
| GN Container Depth | 65 mm |
Information
Cooling display case 3/1 GN, straight glass
Related products


12.514,00 zł net
9.635,78 zł net
9.635,78 zł net
11.852,01 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


12.514,00 zł net
9.635,78 zł net
9.635,78 zł net
11.852,01 zł gross
in stock


32.129,60 zł net
17.320,73 zł net
17.320,73 zł net
21.304,50 zł gross
in stock


16,56 zł net
12,42 zł net
12,42 zł net
15,28 zł gross
in stock


371,25 zł net
390,66 zł net
390,66 zł net
480,51 zł gross
out of stock


4.176,00 zł net
3.132,00 zł net
3.132,00 zł net
3.852,36 zł gross
in stock

Brands













