- Lorem ipsum
Add your review
Ceramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesCeramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
HomeRestaurant EquipmentCooking EquipmentRestaurant RangesCeramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
Ceramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
16.885,44 zł
13.728,00 zł net You save 2.302,56 zł
The lowest price in the last 30 days - 16.885,00 zł
In stock
700.KE-4C.T
Information
Ceramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
Specifications
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Ceramic hobs |
| Number of Burners | 4 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 12,1 |
| Burners Hobs Power | 12,1 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 800 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Specifications
Features
| Series / Collection | Kromet 700 |
| Type | Freestanding |
| Burners Type | Ceramic hobs |
| Number of Burners | 4 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 400V |
| Electric power (kW) | 12,1 |
| Burners Hobs Power | 12,1 kW |
Dimensions
| Width (mm) | 800 |
| Depth (mm) | 700 |
| Height (mm) | 900 |
Information
Ceramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
Related products


15.600,00 zł net
13.728,00 zł net
13.728,00 zł net
16.885,44 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


15.600,00 zł net
13.728,00 zł net
13.728,00 zł net
16.885,44 zł gross
in stock
Ceramic Electric Cooker with 4 Heating Zones on a Skeleton Base, 12,1 kW
16.885,44 zł
13.728,00 zł net


613,88 zł net
349,91 zł net
349,91 zł net
430,39 zł gross
in stock
Single adjustable hanging perforated shelf - with two brackets | 1200x300 mm
Width: 1200 mm
Depth: 300 mm
Height: 600 mm
Depth: 300 mm
Height: 600 mm
430,39 zł
349,91 zł net


19.365,00 zł net
14.911,05 zł net
14.911,05 zł net
18.340,59 zł gross
in stock
Electric Cooker with 6 Round Hotplates and Electric Oven GN 1/1, 58 L, 19,25 kW
18.340,59 zł
14.911,05 zł net


911,56 zł net
869,11 zł net
869,11 zł net
1.069,01 zł gross
out of stock
Stainless Steel Wall Shelf without supports 1600mm width
Number of shelves: 1
Movable shelves: yes
Shelf type: Solid
Movable shelves: yes
Shelf type: Solid


RedFox
Code 00027281
4.949,00 zł net
4.206,65 zł net
4.206,65 zł net
5.174,18 zł gross
in stock
Countertop Electric Cooker with 4 Round Hot Plates and 6-Step Adjustment, 10,4 kW
5.174,18 zł
4.206,65 zł net

Brands














