- Lorem ipsum
Add your review
Cake Showcase Rectangular, 216 L, from 4°C to 12°C, Countertop, Silver
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Display CasesRefrigerated Display CasesCake Showcase Rectangular, 216 L, from 4°C to 12°C, Countertop, Silver
HomeRefrigerationMerchandising & Display RefrigerationRefrigerated Display CasesRefrigerated Display CasesCake Showcase Rectangular, 216 L, from 4°C to 12°C, Countertop, Silver
Cake Showcase Rectangular, 216 L, from 4°C to 12°C, Countertop, Silver
26.555,70 zł
21.590,00 zł net You save 4.686,30 zł
The lowest price in the last 30 days - 26.555,00 zł
Out of stock
PSA-1
Specifications
Features
| Color | silver |
| Shape | Rectangular |
| Minimum Temperature (°C) | 4 |
| Maximum Temperature (°C) | 12 |
| Number of Shelves | 2 |
Capacity
| Capacity (L) | 216 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 1N/ 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,42 |
Dimensions
| Width (mm) | 860 |
| Depth (mm) | 530 |
| Height (mm) | 938 |
Specifications
Features
| Color | silver |
| Shape | Rectangular |
| Minimum Temperature (°C) | 4 |
| Maximum Temperature (°C) | 12 |
| Number of Shelves | 2 |
Capacity
| Capacity (L) | 216 |
Power supply and output
| Power Supply | electric |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 1N/ 50 Hz |
| Electric power (kW) | 0,42 |
Dimensions
| Width (mm) | 860 |
| Depth (mm) | 530 |
| Height (mm) | 938 |
Information
Cake Showcase Rectangular, 216 L, from 4°C to 12°C, Countertop, Silver
Tags
Related products


25.400,00 zł net
21.590,00 zł net
21.590,00 zł net
26.555,70 zł gross
out of stock
Discover other categories
Recently viewed


25.400,00 zł net
21.590,00 zł net
21.590,00 zł net
26.555,70 zł gross
out of stock


Neumarker
Code 05-70537
8.217,60 zł net
7.560,19 zł net
7.560,19 zł net
9.299,03 zł gross
in stock
Refrigerated Display Rectangular, 6 x 1/6 GN, from 4°C to 8°C, Countertop, White
9.299,03 zł
7.560,19 zł net


3.475,00 zł net
2.675,75 zł net
2.675,75 zł net
3.291,17 zł gross
in stock
Refrigerated Display Rectangular, 40 L, from 0°C to 6°C, Countertop, Silver
3.291,17 zł
2.675,75 zł net


162,00 zł net
129,60 zł net
129,60 zł net
159,41 zł gross
in stock


25.400,00 zł net
21.590,00 zł net
21.590,00 zł net
26.555,70 zł gross
out of stock

Brands














