Shop2market Order Tag

Witamy serdecznie! Zaloguj się lub Załóż konto

XXLgastro[email protected]
XXLgastro (22) 247 85 85pon. - pt. 08:00 – 17:00
Nie znaleziono żadnych produktów...
Dostawa od
24 godzin
XXL
Asortyment
Wygodne
zakupy online
100%
Najniższa cena
XXL
Gwarancja
Bezpłatne
Doradztwo
Bezpieczna
płatność

KTÓRY MIKSER BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

  • Wysłany
  • 0
KTÓRY MIKSER BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

KTÓRY MIKSER BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

Jeżeli chodzi o przyrządzanie żywności, miksery gastronomiczne, częściej niż rzadziej, stanowią centrum uwagi. Niezależnie czy domowe czy przemysłowe, pozwalają zaoszczędzić czas, pracę i ogólnie zapewnić lepszą jakość. Ze względu na to, że miksery zyskują na popularności, rynek cateringowy jest zalewany różnego rodzajami bardzo wyspecjalizowanymi modelami, co sprawia, że wielu kucharzy jest niepewnych, który mikser będzie odpowiedni dla ich firm.

Poniższy poradnik oferuje informacje dotyczące trzech najpopularniejszych rodzajów mikserów i porady odnośnie ich zastosowania.

ZOBACZ WSZYSTKIE MIKSERY GASTRONOMICZNE

MIKSERY RĘCZNE

Miksery ręczne posiadają wiele zalet. Na przykład, zwykle nie są ograniczone przez wymiary czy rodzaj naczynia i są ogólnie bardzo elastyczne. Podczas jednego cyklu pracy, można przyrządzać różne rodzaje żywności, a czyszczenie jest bardzo proste. Ich wydajność i cena sprawia, że doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych i w domu. Wiele modeli posiada wyjmowane końcówki i ramiona, co pozwala dopasować urządzenie do aktualnych potrzeb.

MIKSERY PLANETARNE

Miksery planetarne biorą swoją nazwę od kolistego ruchu końcówki mieszającej – a także od swoich dużych rozmiarów. Końcówka ostrożnie porusza się w ruchu okrężnym dookoła ścianek dzieży, co zapewnia doskonałe i staranne miksowanie. Przemysłowe miksery planetarne mogą zostać wyposażone w różne końcówki, w tym hak do ciasta, rózgę czy mieszadło płaskie (łopatę). Oprócz wyrabiania różnych rodzajów ciasta ciężkiego, urządzenia mogą przyrządzać ciasto lekkie, ubijać śmietanę czy białka jaj. Najlepiej sprzedające się miksery planetarne Buffalo są doskonałym przykładem wysokiej jakości, niezawodności i wszechstronności. Zbyt duże do użytku domowego, miksery planetarne Buffalo dużo lepiej się sprawdzą w przemysłowych lokalach cateringowych, które wymagają dużej wydajności i niezawodności.

MIKSERY SPIRALNE

Miksery spiralne zawdzięczają swoją nazwę od przypominającego spiralę haku, który głównie wykorzystywany jest do starannego wyrabiania ciasta na chleb czy pizzę. W przeciwieństwie do standardowych mikserów, to dzieża samoczynnie obraca się a nie hak. Ten wyjątkowy styl miksowania jest bezpośrednio połączony z rodzajem wyrabianego ciasta, ponieważ ciasto na chleb czy pizzę jest gęstsze i cięższe od innych rodzajów. Poprzez obracanie dzieży zamiast haka, ciężar ciasta jest bardziej równomiernie rozprowadzany, a miksowanie jest bardziej wydajne niż w przypadku standardowych mikserów.

Ze względu na swoją wydajność i duże pojemności, miksery spiralne cieszą się popularnością w przemysłowych lokalach cateringowych, takich jak cukiernie czy pizzerie.

 

Więcej informacji o mikserach gastronomicznych można znaleźć w opisach poszczególnych produktów lub uzyskać od naszych konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do twoich potrzeb.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.