Shop2market Order Tag

Welkom bezoeker, u kunt Inloggen of Een account aanmaken

XXLgastroinfo@xxlgastro.pl
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 09:00 – 18:00
Geen producten gevonden...
va 24 uur
levertijd
XXL
assortiment
Altijd
meeste gemak
100%
Laagste prijs
XXL
Garantie
24/7
deskundig advies
Veilig
betalen

Najlepsza jakość i wiele funkcji czy prosty i ekonomiczny piec?

Najlepsza jakość i wiele funkcji czy prosty i ekonomiczny piec?

Jeśli istnieje specjalistyczna potrzeba, istnieje dla niej piec Advance: dziesiątki modeli, 5 rozmiarów, 3 różne gamy... aby spełnić każdą potrzebę.

Najlepsza jakość i wiele funkcji czy prosty i ekonomiczny piec?Serie Advance firmy Fagor można zaliczyć do jednej z największych gam urządzeń tego typu jakie są oferowane na rynku. Pięć różnych rozmiarów które są podzielone na trzy różne gamy charakteryzujące się różnym wyposażeniem oraz różnymi funkcjami: Advance Plus, Advance oraz Advance Concept.

 Piece Advance + to jedne z najlepszych piecy dostępnych na rynku. Produkowane są dla profesjonalistów nie chcących rezygnować z żadnych funkcjonalności. Posiadają najwyższą wydajność na rynku, osiągając idealną równowagę pomiędzy jakością gotowania, prostotą, sprawnością i bezpieczeństwem.

 


 

Piece Advance to najlepszy stosunek jakości do ceny w piecach z generatorami parowymi. Są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów potrzebujących przystępnego cenowo pieca z zaawansowanymi funkcjami, zapewniającego świetne wyniki gotowania, bezpieczeństwo i wydajność.

 


 

Piece Concept to proste, ekonomiczne, mocne i odporne urządzenia. Są najprostszą odpowiedzią dla każdego profesjonalisty szukającego ekonomicznego rozwiązania.

 


Powody dla których warto wybrać piece z serii Advance


 Szukasz idealnego pieca i potrzebujesz porady? 

Skontaktuj się z działem ekspertów i uzyskaj darmową pomoc: (22) 247 85 85Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
* Verplichte velden