Shop2market Order Tag

Willkommen! Möchten Sie sich anmelden oder jetzt registrieren?

XXLgastro[email protected]
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 08:00 – 17:00
Keine Produkte gefunden...
Ab 24 Stunden
Lieferservice
XXL
Produktpalette
Die meisten
Shopping Komfort
100%
Niedrigste Preis
XXL
Garantie
24/7
Fachlich beraten
Sichere
Zahlung

Najlepsza jakość i wiele funkcji czy prosty i ekonomiczny piec?

Najlepsza jakość i wiele funkcji czy prosty i ekonomiczny piec?

Jeśli istnieje specjalistyczna potrzeba, istnieje dla niej piec Advance: dziesiątki modeli, 5 rozmiarów, 3 różne gamy... aby spełnić każdą potrzebę.

Najlepsza jakość i wiele funkcji czy prosty i ekonomiczny piec?Serie Advance firmy Fagor można zaliczyć do jednej z największych gam urządzeń tego typu jakie są oferowane na rynku. Pięć różnych rozmiarów które są podzielone na trzy różne gamy charakteryzujące się różnym wyposażeniem oraz różnymi funkcjami: Advance Plus, Advance oraz Advance Concept.

 Piece Advance + to jedne z najlepszych piecy dostępnych na rynku. Produkowane są dla profesjonalistów nie chcących rezygnować z żadnych funkcjonalności. Posiadają najwyższą wydajność na rynku, osiągając idealną równowagę pomiędzy jakością gotowania, prostotą, sprawnością i bezpieczeństwem.

 


 

Piece Advance to najlepszy stosunek jakości do ceny w piecach z generatorami parowymi. Są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów potrzebujących przystępnego cenowo pieca z zaawansowanymi funkcjami, zapewniającego świetne wyniki gotowania, bezpieczeństwo i wydajność.

 


 

Piece Concept to proste, ekonomiczne, mocne i odporne urządzenia. Są najprostszą odpowiedzią dla każdego profesjonalisty szukającego ekonomicznego rozwiązania.

 


Powody dla których warto wybrać piece z serii Advance


 Szukasz idealnego pieca i potrzebujesz porady? 

Skontaktuj się z działem ekspertów i uzyskaj darmową pomoc: (22) 247 85 85Kommentare

Sei der erste der einen Kommentar schreibt....

Schreibe einen Kommentar
* Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.