Shop2market Order Tag

Willkommen! Möchten Sie sich anmelden oder jetzt registrieren?

XXLgastro[email protected]
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 08:00 – 17:00
Keine Produkte gefunden...
Ab 24 Stunden
Lieferservice
XXL
Produktpalette
Die meisten
Shopping Komfort
100%
Niedrigste Preis
XXL
Garantie
24/7
Fachlich beraten
Sichere
Zahlung

KTÓRY MIKSER BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

  • Geschrieben am
  • 0
KTÓRY MIKSER BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

KTÓRY MIKSER BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

Jeżeli chodzi o przyrządzanie żywności, miksery gastronomiczne, częściej niż rzadziej, stanowią centrum uwagi. Niezależnie czy domowe czy przemysłowe, pozwalają zaoszczędzić czas, pracę i ogólnie zapewnić lepszą jakość. Ze względu na to, że miksery zyskują na popularności, rynek cateringowy jest zalewany różnego rodzajami bardzo wyspecjalizowanymi modelami, co sprawia, że wielu kucharzy jest niepewnych, który mikser będzie odpowiedni dla ich firm.

Poniższy poradnik oferuje informacje dotyczące trzech najpopularniejszych rodzajów mikserów i porady odnośnie ich zastosowania.

ZOBACZ WSZYSTKIE MIKSERY GASTRONOMICZNE

MIKSERY RĘCZNE

Miksery ręczne posiadają wiele zalet. Na przykład, zwykle nie są ograniczone przez wymiary czy rodzaj naczynia i są ogólnie bardzo elastyczne. Podczas jednego cyklu pracy, można przyrządzać różne rodzaje żywności, a czyszczenie jest bardzo proste. Ich wydajność i cena sprawia, że doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych i w domu. Wiele modeli posiada wyjmowane końcówki i ramiona, co pozwala dopasować urządzenie do aktualnych potrzeb.

MIKSERY PLANETARNE

Miksery planetarne biorą swoją nazwę od kolistego ruchu końcówki mieszającej – a także od swoich dużych rozmiarów. Końcówka ostrożnie porusza się w ruchu okrężnym dookoła ścianek dzieży, co zapewnia doskonałe i staranne miksowanie. Przemysłowe miksery planetarne mogą zostać wyposażone w różne końcówki, w tym hak do ciasta, rózgę czy mieszadło płaskie (łopatę). Oprócz wyrabiania różnych rodzajów ciasta ciężkiego, urządzenia mogą przyrządzać ciasto lekkie, ubijać śmietanę czy białka jaj. Najlepiej sprzedające się miksery planetarne Buffalo są doskonałym przykładem wysokiej jakości, niezawodności i wszechstronności. Zbyt duże do użytku domowego, miksery planetarne Buffalo dużo lepiej się sprawdzą w przemysłowych lokalach cateringowych, które wymagają dużej wydajności i niezawodności.

MIKSERY SPIRALNE

Miksery spiralne zawdzięczają swoją nazwę od przypominającego spiralę haku, który głównie wykorzystywany jest do starannego wyrabiania ciasta na chleb czy pizzę. W przeciwieństwie do standardowych mikserów, to dzieża samoczynnie obraca się a nie hak. Ten wyjątkowy styl miksowania jest bezpośrednio połączony z rodzajem wyrabianego ciasta, ponieważ ciasto na chleb czy pizzę jest gęstsze i cięższe od innych rodzajów. Poprzez obracanie dzieży zamiast haka, ciężar ciasta jest bardziej równomiernie rozprowadzany, a miksowanie jest bardziej wydajne niż w przypadku standardowych mikserów.

Ze względu na swoją wydajność i duże pojemności, miksery spiralne cieszą się popularnością w przemysłowych lokalach cateringowych, takich jak cukiernie czy pizzerie.

 

Więcej informacji o mikserach gastronomicznych można znaleźć w opisach poszczególnych produktów lub uzyskać od naszych konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do twoich potrzeb.

Kommentare

Sei der erste der einen Kommentar schreibt....

Schreibe einen Kommentar
* Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.