Zapraszamy do nowo otwartego show room’u przy ulicy Domaniewskiej 37a w Warszawie!
Shop2market Order Tag

Welkom bezoeker, u kunt Inloggen of Een account aanmaken

XXLgastroinfo@xxlgastro.pl
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 09:00 – 18:00
Geen producten gevonden...
va 24 uur
levertijd
XXL
assortiment
Altijd
meeste gemak
100%
Laagste prijs
XXL
Garantie
24/7
deskundig advies
Veilig
betalen

Realizacja lokalu gastronomicznego w 7 dni

  • Geplaatst op
  • 0

Nasza ostatnia realizacja dotyczyła lokalu gastronomicznego w którym goście mogą razem z przyjaciółmi i rodziną przygotować posiłek. Lokal oferuje standardowe menu, możliwość przygotowania posiłku samodzielnie lub warsztaty kulinarne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci prowadzone przez profesjonalnego kucharza.

Naszym zadaniem było doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu który będzie nie tylko użyteczny ale i dobrze się prezentował a ponadto doręczenie całości zamówienia w czasie jednego tygodnia. Stal nierdzewna została wyprodukowana na specjalne zamówienie pod określone wymiary.

Wszystkie zamówione produkty od sztućców po kuchnie gazowe i stal nierdzewną zostały skompletowane i doręczone w terminie 7 dni mimo iż niektóre urządzenia na życzenie klienta dostarczaliśmy od zagranicznych producentów. Dostarczyliśmy niemieckie kuchnie gazowe firmy Saro które są w pełni profesjonalne i przystępne cenowo.

Jesteśmy w stanie spełnić potrzeby każdej gastronomii, bez względu na to czy jest kawiarnia, restauracja, stoisko z kebabem, pijalnia soków, firma cateringowa, stołówka szkolna czy pracująca pełną parą kuchnia komercyjna. Poszukujesz sklepu, gdzie w jednym miejscu możesz zakupić całe wyposażenie dla profesjonalnej kuchni oraz uzyskać fachowe porady? Nie szukaj dalej – skontaktuj się z naszymi specjalistami: (22) 247 85 85 lub info@xxlgastro.plReacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
* Verplichte velden