Zapraszamy do nowo otwartego show room’u przy ulicy Domaniewskiej 37a w Warszawie!
Shop2market Order Tag

Willkommen! Möchten Sie sich anmelden oder jetzt registrieren?

XXLgastroinfo@xxlgastro.pl
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 09:00 – 18:00
Keine Produkte gefunden...
Ab 24 Stunden
Lieferservice
XXL
Produktpalette
Die meisten
Shopping Komfort
100%
Niedrigste Preis
XXL
Garantie
24/7
Fachlich beraten
Sichere
Zahlung

Realizacja lokalu gastronomicznego w 7 dni

  • Geschrieben am
  • 0

Nasza ostatnia realizacja dotyczyła lokalu gastronomicznego w którym goście mogą razem z przyjaciółmi i rodziną przygotować posiłek. Lokal oferuje standardowe menu, możliwość przygotowania posiłku samodzielnie lub warsztaty kulinarne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci prowadzone przez profesjonalnego kucharza.

Naszym zadaniem było doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu który będzie nie tylko użyteczny ale i dobrze się prezentował a ponadto doręczenie całości zamówienia w czasie jednego tygodnia. Stal nierdzewna została wyprodukowana na specjalne zamówienie pod określone wymiary.

Wszystkie zamówione produkty od sztućców po kuchnie gazowe i stal nierdzewną zostały skompletowane i doręczone w terminie 7 dni mimo iż niektóre urządzenia na życzenie klienta dostarczaliśmy od zagranicznych producentów. Dostarczyliśmy niemieckie kuchnie gazowe firmy Saro które są w pełni profesjonalne i przystępne cenowo.

Jesteśmy w stanie spełnić potrzeby każdej gastronomii, bez względu na to czy jest kawiarnia, restauracja, stoisko z kebabem, pijalnia soków, firma cateringowa, stołówka szkolna czy pracująca pełną parą kuchnia komercyjna. Poszukujesz sklepu, gdzie w jednym miejscu możesz zakupić całe wyposażenie dla profesjonalnej kuchni oraz uzyskać fachowe porady? Nie szukaj dalej – skontaktuj się z naszymi specjalistami: (22) 247 85 85 lub info@xxlgastro.plKommentare

Sei der erste der einen Kommentar schreibt....

Schreibe einen Kommentar
* Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.
* Pflichtfelder