Zapraszamy do nowo otwartego show room’u przy ulicy Domaniewskiej 37a w Warszawie!

Willkommen! Möchten Sie sich anmelden oder jetzt registrieren?

XXLgastroinfo@xxlgastro.pl
XXLgastro (22) 247 85 85ma – vr 09:00 – 18:00
Keine Produkte gefunden...
Ab 24 Stunden
Lieferservice
XXL
Produktpalette
Die meisten
Shopping Komfort
100%
Niedrigste Preis
XXL
Garantie
24/7
Fachlich beraten
Sichere
Zahlung
Arbeitsplatte
Maße: B 400 x T 650 x H 295 mm
Gewicht: 12,8 kg
Art.-Nr. 115116


Technische Daten:

Explosionszeichnung und Ersatzteilliste mit Listenpreisen

Dlaczego powinieneś zamówić u Nas?

Zastanawiasz się dlaczego spośród tak dużej konkurencji na rynku masz wybrać akurat Naszą ofertę? Postanowiliśmy ułatwić Ci podjęcie decyzji:

 • Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór międzynarodowych marek. Dzięki Naszej międzynarodowej sieci możemy wybrać tylko najlepsze globalne marki z branży.
 • Nasz zespół stale poszukuje nowych i innowacyjnych produktów. Potrzebujesz inspiracji lub po prostu ciekawi Cię, co jest do zaoferowania? Nie musisz szukać dalej, jesteśmy „one-stop shop” dla profesjonalistów.
 • Doskonale wiemy, że klienci cenią sobie szybkość i niezawodność. Aby to osiągnąć wysyłamy Nasze zamówienia przy współpracy z profesjonalnymi firmami transportowymi. Mamy też duży magazyn i prawie wszystkie nasze produkty są w magazynie. Czas oczekiwania jest zatem zredukowany do minimum. Tak, jak Wam się podoba.
 • Pragniemy zapewnić Państwu komfort zakupów na najwyższym poziomie. Jeżeli mają Państwo pytania na temat sposobu korzystania z produktu lub inne ogólne pytania zawsze możecie się Państwo skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Sprzedawcy są szczęśliwi, kiedy mogą pomóc.
 • Naprawa urządzeń jest łatwa z XXLgastro. Posiadamy profesjonalnego partnera serwisowego, który może pomóc na miejscu. Nie ważne gdzie jesteś w Polsce. Chcesz to zrobić samemu? Mamy dużą kolekcję oryginalnych części zamiennych, które mogą być wysłane dzisiaj.
 • Posiadamy szeroką bazę klientów, począwszy od restauracji, hoteli, do intuicji rządowych, szkół i kucharzy hobbystów gospodarstwa domowego. Wszyscy oni mają jedną wspólną cechę; mogą nabyć profesjonalne produkty w naszym serwisie!
 • Możesz zamówić nasze produkty online. W ten sposób Państwa zamówienie będzie w naszym systemie od razu i będziemy mogli nad nim pracować. Możesz także napisać do nas maila z zamówieniem. W przypadku wątpliwości możecie Państwo zadzwonić na Nasze wsparcie i złożyć zamówienie przez telefon.

Wspólnie z naszym doświadczonym i sprawdzonym partnerem finansowym mamy dla naszych Klientów specjalną ofertę finansowania wszystkich dostępnych w naszej firmie produktów .

Naszymi partnerami są renomowane instytucje finansowe dostępne na polskim rynku, posiadające w swej ofercie produkty, które w prosty, szybki i łagodny dla Twojego portfela sposób pozwolą na zakup oferowanych przez nas towarów.

Podejmując współpracę z naszą mają Państwo gwarancję:

 • profesjonalnego doradztwa przy wyborze metody i sposobu finansowania przedsięwzięcia
 • elastyczności oraz wygody w pozyskaniu środków na nabycie sprzętu
 • uproszczonej procedury przyznawania – minimum formalności
 • szybkiego procesu decyzyjnego
 • możliwości leasingowania z niską opłatą wstępną
 • preferencyjnych warunków ubezpieczenia
 • elastycznych warunków, a także harmonogramu spłat, zależnego od potrzeb klienta
 • możliwości podpisania umowy w siedzibie klienta

Korzyści z leasingu dla Przedsiębiorcy ;

Obniżenie kosztów podatkowych – rata leasingowa zmniejsza podstawę opodatkowania.

Poprawa płynności – przedsiębiorca nie angażuje swoich zasobów finansowych w celu nabycia środków trwałych a wolne środki może wykorzystać np. do obrotu.

Elastyczność przy spłacie leasingu – warunki płatności rat leasingowych w zależności do profilu działalności firmy mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb przedsiębiorcy.

Sind Sie auf der Suche nach einem Produkt, aber nicht finden sie auf unserer Website? Oder Sie suchen ein bestehendes Produkt in einer anderen Farbe, Form oder Größe? Bitte kontaktieren Sie unsere Experten. Wir können Ihnen helfen, eine Lösung zu finden!
Sie haben fragen, wünsche oder anregungen? Schreibe sie uns!